• Personální agentura, Praha - OPTIMAL CAREERS CZECH REPUBLIC - 1
  • Personální agentura, Praha - OPTIMAL CAREERS CZECH REPUBLIC - 2

Autoelektrikář/diagnostik - osobní vozy

Lokalita: Středočeský kraj (Brandýs nad Labem) Úvazek: plný Vhodné pro absolventy: ano Plat: 40 - 55 000 Kč/měs Obor pracovní pozice: Auto, moto

Popis pozice

  • Práce s diagnostikou
  • Řešení elektrických a elektronických závad
  • Dodatečné montáže elektrického příslušenství

Požadavky

  • Zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost
  • Komunikativnost
  • Zájem učit se novým věcem
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Praxe v oboru výhodou

Nabízíme

  • jistotu ve stabilní firmě s letitou historií
  • pracovní podmínky na vysoké úrovni
  • 5 týdnů dovolené
  • dotovaná strava ve firemní kantýně, nápoje na pracovišti
  • zaměstnanecké slevy na firemní produkty
  • další firemní bonusy
  • odborné a jazykové vzdělávání
  • přátelský kolektiv
  • dvousměnný provoz

Kontakt

  +420 603 183 057   -     info@occz.cz

Zaujala Vás nabídka?

Pole označené * jsou povinné.