• Personální agentura, Praha - OPTIMAL CAREERS CZECH REPUBLIC - 1
  • Personální agentura, Praha - OPTIMAL CAREERS CZECH REPUBLIC - 2

Rozpočtář

Lokalita: Praha hl.m. Úvazek: plný Vhodné pro absolventy: ano Plat: dohodou Obor pracovní pozice: Stavebnictví a reality

Popis pozice

✓ Příprava, zpracování, sestavování a kontrola rozpočtů
✓ Zpracování nabídek, podkladů a související dokumentace včetně návrhů alternativních technických řešení
✓ Spolupráce při sestavování nákladové části nabídek včetně vyhodnocení cenových nabídek jiných dodavatelů
✓ Příprava podkladů pro realizaci stavby
✓ Technická kontrola projektové dokumentace

Požadavky

✓ SŠ/VŠ stavebního zaměření
✓ Schopnost orientace ve stavební dokumentaci
✓ Výhodou praxe ve vytváření položkových rozpočtů
✓ Časová flexibilita, vysoká pečlivost, zodpovědnost a samostatnost
✓ Pokročilá znalost práce na PC

Nabízíme

✓ Stabilitu úspěšné české společnosti
✓ Příjemné pracovní prostředí
✓ Odpovědnou a zajímavou práci
✓ Možnost osobního rozvoje

Kontakt

  +420 603 183 057   -     info@occz.cz

Zaujala Vás nabídka?

Pole označené * jsou povinné.