• Personální agentura, Praha - OPTIMAL CAREERS CZECH REPUBLIC - 1
  • Personální agentura, Praha - OPTIMAL CAREERS CZECH REPUBLIC - 2

Technický dozor investora

Lokalita: Praha hl.m. Úvazek: plný Vhodné pro absolventy: ne Plat: dohodou Obor pracovní pozice: Stavebnictví a reality

Popis pozice

Dozor a průběžná kontrola provádění stavby v terénu
Komunikace s generálním dodavatelem a ostatními subdodavateli dle daného projektu
Účast na kontrolních dnech daného projektu
Kontrola prováděných prací dle projektové dokumentace
Dohled nad termíny, kvalitou a dodržování podmínek stavebního povolení

Požadavky

Min SŠ stavební
Zkušenosti v oblasti realizace pozemních staveb či infrastruktury výhodou
Znalost MS Office
Řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič
Flexibilitu, komunikativnost a samostatnost

Nabízíme

Stabilní zázemí úspěšné firmy
Prostředí pro vzdělávání a růst
Velká škála benefitů společnosti
Pracoviště v centru Prahy

Kontakt

  +420 603 183 057   -     info@occz.cz

Zaujala Vás nabídka?

Pole označené * jsou povinné.